Україна: Рада прийняла положення про захист від дискримінації | Freedom House

Україна: Рада прийняла положення про захист від дискримінації

Washington

Вашингтон - У відповідь на прийняття Верховною Радою України всеосяжної норми про заборону дискримінації на робочому місці, у тому числі за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, Freedom House опублікувала таку заяву:

"Freedom House вітає прийняття всеосяжної антидискримінаційної поправки до Трудового кодексу України – останньої з 10 реформ, необхідних для встановлення безвізового режиму між Україною та ЄС", – сказав Роберт Герман, віце-президент з міжнародних програм.
"Голосування показує, що Україна може проявити волю, щоб проводити реформи, необхідні для просування до більш демократичного і плюралістичного суспільства, а також визнає права всіх, у тому числі ЛГБТ. Голосування є нагадуванням про силу, яку ЄС проявляє, заохочуючи сусідні держави до поліпшення захисту прав людини - і важливість незмінної підтримки реформ з боку ЄС, незважаючи на опір ЛГБТ-тематиції".

Freedom House is an independent watchdog organization that supports democratic change, monitors the status of freedom around the world, and advocates for democracy and human rights.

Join us on Facebook and Twitter (freedomhouse). Stay up to date with Freedom House’s latest news and events by signing up for our newsletter.